Çetin Yapı Cam Balkon Sistemleri

 

2000 yılında faaliyetine seyyar bir araçla başlayan Çetin Hırdavat ,Ürün pazarlama ağını genişleterek Türkiye geneline yayılmıştır. 2005 yılında araç filosunu genişleten Çetin Hırdavat şu an ülkemizin 30 ilinde pazar ağını oluşturarak, ülkemizin 4 bir köşeine toptan hırdavat malzemelerinin tedariğini sağlamaktadır.

2011 yılında Plise Sineklik imalatına başlayan firmamız Türkiye'de ilk olmanın haklı gurunu yaşamaktadır. Plise Sineklik ve PVC aksesuar çeşitlerini www.plisansineklik.com web sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Hırdavat, Alüminyum, Kimyasal Ürünler, Vida Çeşitleri, Plise Sineklik PVC Aksesuarlar ve binlerce Hırdavat Malzeme Çeşitleri ile en kalite marka ve ürünleri 1000 m² üzerindeki yerimizle stok sorunsuz siz değerli müşterilerimize sıcak ve soğuk satışlarımızla ulaştırıyoruz. 

2019 yılında Çetin Yapı olarak alüminyum ve cam balkon sektöründe de faaliyete başlayan firmamız ilk günkü heyecanı ve azmi ile hayatı kolaylaştıran ve güvenli yeni yaşam alanları oluşturan çözümler üretmek için Alyum Marka ve kalitesini siz değerli müşterileri ile buluşturuyor.

Adresimiz

Satıs: Küçük Sanayi Sitesi 39.Sk. No:2 - Çorum
Imalat: Ankara yolu 5.Cad. No:91 - Çorum

0 533 397 71 49

 0 532 508 32 77

bilgi@cetinyapicambalkon.com